powrót

Oferta

 

TECHNOLOGIA

Dostęp do internetu na terenach pozamiejskich jest realizowany za pomocą technologii WLAN. Standard IEEE 802.11an o prędkości transmisji do 300 Mb/s na częstotliwości 5 Ghz, z możliwością wykupienia indywidualnych przepustowości.

Wewnątrz budynków lokalne sieci komputerowe tworzymy w oparciu o technologię kablową. W pierwszym przypadku użytkownicy łączeni są za pomocą Urządzeń odbiorczych ze zintegrowanymi antenami kierunkowymi, w drugim do komputera doprowadzana jest skrętka UTP zakończona wtykiem RJ45.

BRAK UKRYTYCH KOSZTÓW

Abonament miesięczny oraz opłata instalacyjna zawierają wszystkie koszty uzyskania dostępu do sieci Internet, począwszy od zestawienia połączenia poprzez instalację kart radiowych/sieciowych, instalację sprzętu odbiorczo-nadawczego, instalacji okablowania/anteny aż do konfiguracji komputera Abonenta.

PRZEPUSTOWOŚĆ

Oferowane przez nas pakiety dostępu do sieci Internet są zróżnicowane pod względem przepustowości. Dla każdego z Abonentów rezerwujemy na łączach zewnętrznych wybraną przepustowość. Nie limitujemy ilości wysyłanych i odbieranych danych.

RZETELNOŚĆ I UCZCIWOŚĆ

Działamy na rynku usług dostępowych od kilku lat, dotychczas skorzystało z naszej oferty tysiące osób. Oferujemy bezpłatne wsparcie techniczne dotyczące problemów z Internetem.